Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекційна робота з учнями у яких виявлено затримку психічного розвитку – інтелектуальні труднощі
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Відеодайджест Міжнародний день обіймів 21 січня (відео)

mp4

Виховна робота

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, I курс, II курс, III курс, IV курс, V курс, VI курс, Дорослі, Змішаний

17.01.2023

160

1

0

Опис методичного матеріалу:

Пропоную до перегляду відео зо Міжнародного дня обіймів, яке можна виставляти у себе на сторінці ФБ та інших шкільних соціальних сторінках, а також використовуват, я як інформаційну хвилину і т.д.

Можете звернутись для зміни назви закладу після придбання.

Вітаємо з Днем обіймів і бажаємо в цей день при кожній нагоді і без будь-якого приводу обіймати своїх рідних, коханих, дорогих і близьких людей. Бажаємо, щоб кожні обійми були наповнені щирими емоціями і світлими почуттями, щоб кожен такий момент дарував щастя і стимул життя.

Вміст матеріалу:
mp4
Інформдайджест до 21 січня Міднародного дня обіймів.mp4
104,6 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили