Відеочеленж "Я люблю свою школу"
Дитинство… Скільки незабутніх років ми проводимо у школі. Школа – це наш другий дім, в якому ми почуваємося тепло й затишно, тихо і спокійно. Адже цей затишок створюють: вчителі, діти й інші працівники. Я люблю свою школу і ціную кожні моменти. Саме тут ми закохуємося, знаходимо друзів, які для тебе стають найріднішими людьми.
Я люблю звук дзвоника, який кличе нас на урок. Обожнюю перерви, на яких можна пограти в м’яча, побігати, сходити до їдальні. Люблю посидіти на уроках. Порозв’язувати цікаві задачі з математики, фізики, хімії. Вивчити вірш, написати твір.
Під час навчального року відбувається багато конкурсів, олімпіад та змагань, в яких кожен учень використовує всі свої знання, навички та творчі здібності.









