Видео заняття : Альтернативні джерела енергії.

Опис документу:
Легкий за змістом і загальним знанням мультфільм для дітей, на тему ,, АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ ,,. Альтернативні джерела енергії. Так вийшло, що всім на землі потрібна енергія.Рослини а так само деякі бактерії вміють її активно добувати прямо з сонячного світла. За допомогою фотосинтезу.... .

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Кладов Сергiй Анатолiйович

Эффективнiсть альтернативних джерел энергii.

Альтернативні джерела енергії.

Так вийшло, що всім на землі потрібна енергія.Рослини а так само деякі бактерії вміють її активно добувати прямо з сонячного світла. За допомогою фотосинтезу.Іншим доводиться викручуватися тому тварини їдять рослини або інших тварин. Машини, лампочки і мільйони інших приладів, що працюють від енергії спалюючи вуглеводневі паливо - газ нафта, мазут або за допомогою електрики. Електрика виробляється на гідро електростанціях за рахунок руху води, на атомних електростанціях з допомогою ядерних реакцій, або на ТЕС при сгоранi вуглеводневого палива.Після цього електрика подається в мережу або запасається в акумуляторах.

Але з вуглеводневим паливом є проблема: по-перше при спалюванні вугілля і нафти, в атмосферу відлітає вуглекислий газ який створює ,,Парниковий ефект,,.

А по друге, запаси нафти та вугілля накопичені за багато років скоро закінчаться.

Тому люди намагаються перейти на альтернативні джерела енергії.

Наприклад :Енергія вітру, сонця, морських припливів і відливів, підземні геотермальна джерела, або на худий кінець біопаливо.

Звичайно і раніше люди використовували альтернативні джерела енергії. На млині саме енергії вітру допомагала молоти зерно щоб піч потім хліб.

Звичайно найпоширеніша Енергія сонячна.

Потужність потоку сонячної енергії на 1 м2 без обліку втрат в атмосфері становить близько 1350 Вт, але в хмарну, похмуру погоду може знижуватися до 100 Вт на квадратний метр. Сумарність падаючого світла на землю за 1 хвилину достатньо щоб задовольнити потреби всього людства протягом цілого року.

Щоб використовувати енергію сонячного світла люди придумали сонячної батареї.

Енергія сонця, води і вітру не весь список енергій який навчився використовувати людина.

Наприклад Ісландія вже протягом 70 років використовують геотермальну енергію землі.

Найбільша геотермальна електростанція в Ісландії розташована на півдні заході острова.

А сама найбільша геотермальна станція знаходиться в Кенії. У Африці.

Загалом альтернативні джерела енергії це не тільки наше майбутнє. Багато країн вже зараз активно їх використовують що б менше залежати від нафтових і вугільних родовищ.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»