Відео-презентація на тему: "Причини та наслідки Першої світової війни"

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Основною причиною війни було загострення суперечностей між провідними країнами світу: Великою Британією, Францією, Росією з однієї сторони і Німеччиною, Австро-Угорщиною з іншої. Велика Британія не могла вибачити Німеччині підтримки бурів у англо-бурській війні 1898–1902 рр. Крім того, уже на той час між двома суперниками велася неоголошена економічна та торговельна війна. Обидві країни нарощували свою військову могутність і вели між собою гонку озброєнь.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.