Відео для проведення виховної години до 37 річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. Виконане у вигляді презентації, тривалість майже 2 хвилини, можна ставити на паузу і докладніше розповідати дітям. Для учнів початкових класів.
Також додаю файл pdf, для ознайомлення із наповненням слайдів.

