Зважаючи на те, що навчальний процес минулого навчального року, а також цього навчального року відбувався переважно дистанційно і багато минулорічних першокласників через обставини життя ще не адаптувалися до того, як на сторінці зошита правильно розмістити свою роботу, а також потребують актуалізації вивченого, то, на мою суб'єктивну думку, буде корисно провести заняття, на якому роз'яснити учням всі основні моменти щодо оформлення такої роботи. Зразок презентації до такого заняття тут.

















