Привіт! Вивчаємо літеру Оо, яка позначає звук [о].
Розгляньте малюнок. Поділіть слово на склади. Визначимо наголошений склад. Зробіть звукову модель слова.
Промовте нове слово. Поділіть його на склади. Визначимо наголошений склад. Зробимо звукову схему слова.
Поділимо наступне слово на склади. Визначимо наголошений склад. Зробимо звукову модель слова.
Наступне слово : овочі. Ви любите їсти овочі? Які ваші улюблені?
В них багато вітамінів, які потрібні для вашого росту і розвитку, тому овочі вживати необхідно регулярно. Проведемо аналогічну роботу і з цим словом: поділимо на склади, зробимо звукову модель.
З'ясуємо: на що ж схожа ця літера?
А ви як собі її уявляєте? З чим ви її асоціюєте?
Прослухайте віршик. Ви згодні?
Давайте "схопимо" звук [о] долоньками.
Хто вміє читати - прочитати цей віршик. Сподобався? Хто хоче- можна вивчити його напам'ять.
Скоромовочку підготуємось казати повільно, а потім пришвидшуємося.
Літера О дуже любить огірочки. Проведемо її до нього.
А ще ми знаємо багато імен на цю літеру. Прочитаємо їх. Можливо ми якесь ім'я пропустили? Якщо згадали- скажіть усім.
Назвемо ще слова з літерою о. Я вам підкажу одне: "опера", а тепер ви....
Прочитаємо спочатку відкриті склади, а потім - закриті.
Ну, які ж ви в мене молодці!!!


