Валерій Погожих

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Погожих Валерій Михайлович народився 17 серпня 1946 року в селищі Барвінкове Харківської області в сім’ї службовців, предками його були славні запорозькі козаки Плаксії та Коршенки. Після навчання в Барвінківській середній школі працював робітником на різних підприємствах. Закінчив Харківський державний університет і Вищу партійну школу, отримав фах філолога та журналіста. Трудовий шлях – від кореспондента до редактора ряду районних газет, потім – перший заступник і понад 10 років (до 2007 року) - начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації.

Восени 1980 року разом із сімєю приїхав до Зачепилівки. Пять років працював у Зачепилівській районній газеті „Перемога”, а потім у райкомі Компартії України. 1991 року виїхав із Зачепилівки, спочатку проживав у Дергачах, а з 2001 року – у місті Харкові.

В.М. Погожих – член Національної спілки журналістів України. Лауреат численних журналістських та прозових публікацій у періодичних виданнях. Викладач кафедри журналістики ХНУ ім. В.Н. Каразіна, активний громадський діяч. Захоплюється полюванням, книгами, нумізматикою. У житті прагне дотримуватися людських цінностей, визначених у десятьох християнських заповідях.

Про щастя

В епоху змін і перетворень

Ми обираємо сім’ю.

Гніздечко тихе і спокійне

Собі для щастя я зівю.

Проте не варт цьому радіти,

Не кожний дім нас прихистить.

І добереться в хату повінь,

Якщо потік не загатить.

Отож, не можна бути вільним

Від нами ж створених проблем,

І не спасуть ніякі стіни –

Усе своє в собі несем.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
4
міс.
0
7
дн.
0
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!