Це казка про корисну та шкідливу їжу для дітей дошкільного віку. Мета казки - донести дітям про користь вітамінів, які є у овочах та фруктах у вигляді казки, та шкоду, яку завдає нашому організму не корисна їжа. Казка насичена яскравими картинками, проста в розумінні, навіть для самих малесеньких діток.














