Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Освіта в умовах воєнного часу: виклики, рішення, реалізація
»
Взяти участь Всі події

УТЕПЛЕННЯ ТА ДЕКОРАТИВНЕ ОБЛАШТУВАННЯ ФАСАДІВ

Технології

Для кого: 12 Клас

14.01.2022

71

1

0

Опис документу:

Фасад будь-якої споруди - це зовнішня оболонка, яка відразу впадає в очі.

Деякі споруди завдяки своїм виглядом не тільки виділяються на тлі інших, але і запам’ятовуються надовго. У зв’язку з цим ремонт фасадів вимагає не просто серйозного підходу, але також і володіння творчою жилки. Фасад повинен бути і стійким, і вогнетривким, і довговічним. І звичайно, - красивим. Погодьтеся, що завжди приємно дивитися на красиві будинки. Фасад дає можливість визначити той час, в яке будівля будувалася. І мова йде не про те, що старі будівлі - зруйновані будівлі (покосилися стіни і дірявий дах). Однозначно, ні. Адже кожному часу притаманний свій неповторний стиль. к і офіс - обличчя компанії, так фасад обличчя - будівлі. А гарне обличчя заслуговує захоплення оточуючих. У такому будинку зручно, та й що приховувати, жити в ньому престижно.

Якщо будуть проведені фасадні роботи не на совісті, то і результат цього буде видно вже через нетривалий час. Кому захочеться побачити, як буквально через півроку вся краса зникла, і виявилося, що витрачені сили були марними.

Відображення змісту документа тимчасово вимкнено. Ми проводимо технічні роботи. Орієнтовний час виконання робіт, до 06:00 25.05.2022

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили