Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ведення документації асистента вихователя / вчителя у реалізації інклюзивного навчання
»
Взяти участь Всі події
Матеріал:

УТЕПЛЕННЯ ТА ДЕКОРАТИВНЕ ОБЛАШТУВАННЯ ФАСАДІВ

14.01.2022
pdf
12 Клас

14

0

Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Опис методичного матеріалу:

Фасад будь-якої споруди - це зовнішня оболонка, яка відразу впадає в очі.

Деякі споруди завдяки своїм виглядом не тільки виділяються на тлі інших, але і запам’ятовуються надовго. У зв’язку з цим ремонт фасадів вимагає не просто серйозного підходу, але також і володіння творчою жилки. Фасад повинен бути і стійким, і вогнетривким, і довговічним. І звичайно, - красивим. Погодьтеся, що завжди приємно дивитися на красиві будинки. Фасад дає можливість визначити той час, в яке будівля будувалася. І мова йде не про те, що старі будівлі - зруйновані будівлі (покосилися стіни і дірявий дах). Однозначно, ні. Адже кожному часу притаманний свій неповторний стиль. к і офіс - обличчя компанії, так фасад обличчя - будівлі. А гарне обличчя заслуговує захоплення оточуючих. У такому будинку зручно, та й що приховувати, жити в ньому престижно.

Якщо будуть проведені фасадні роботи не на совісті, то і результат цього буде видно вже через нетривалий час. Кому захочеться побачити, як буквально через півроку вся краса зникла, і виявилося, що витрачені сили були марними.

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

+Показати ще (72)

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали