Урок з футболу 10 клас

Фізична культура

Для кого: 10 Клас

07.04.2021

84

2

0

Опис документу:
Гарна підготовка до уроку визначає високий рівень його проведення - створює позитивний емоційний фон, що сприяє більш інтенсивній і плідні роботі. Навчання техніки зупинки м'яча внутрішньою стороною стопи в русі. Навчання техніки ударів по м'ячу правою та лівою ногами з льоту. Вправи на сприяння розвитку координації рухів.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Урок з футболу 10 клас

Завдання:

  1. Навчити техніки зупинки м’яча внутрішньою стороною стопи в русі.

  2. Навчити техніки ударів по м’ячу правою та лівою ногами з льоту.

  3. Сприяти розвитку координації рухів.

Інвентар: футбольні м’ячі, фішки, сітка.

Частина уроку

Зміст

Дозування, хв

Організаційно-методичні вказівки

Підготовча (8 хв.)

1.Шикування; рапорт; повідомлення завдань; перешиковування з колони по 1 в колону по 4.

2.Зустрічна естафета з веденням м’яча та зупинкою внутрішньою стороною стопи. Опис: учні поділяються на однакові за кількістю команди та шикуються в колони. Кожна колона (команда) поділяється навпіл та відступає на встановлену відстань. За сигналом перший гравець кожної команди веде м’яч до протилежної половини та передає його партнеру, той веде м’яч у протилежному напрямку і т.дт.д., поки всі гравці не поміняються місцями.

1

7

Змагальний метод. Кількість команд визначається кількістю учнів у класі. учнів у класі. Відстань між партнерами 15-20 м.

Основна (35 хв.)

1. Гра у волейбол з елементами футболу. Опис: на майданчику 12x16 м посередині встановлюють сітку висотою 1 м. Щоб виграти очко, гравці обох команд мають перебивати м’яч на половину суперника через сітку, не торкаючись при цьому м’яча більше одного разу. Подача виконується з-за своєї лінії ударом по м’ячу. На половині суперника м’яч повинен один раз підстрибнути, перш ніж його відіб’ють, але дозволяється і пряма гра ногою чи головою. Залежно від домовленості в рамках команди по м’ячу можна пробити 3 або 4 рази.

2. Те ж саме, але після повороту на 360°;

3.те ж саме, що й у вправі 1, але зупинка з пропусканням м’яча між ногами за спину та відходом на вихідну позицію.

4. Удари по м’ячу правою та лівою ногами з льоту та вкидання м’яча: вкидання м’яча з-за бокової лінії на хід партнеру, який рухається в бік воріт. Удар виконується без зупинки по м’ячу, що стрибає.

5. Виконання штрафних ударів з організацією та побудовою “стінки”.

3

7

7

10

8

Звертається увага на координацію рухів та техніку ударів правою та лівою ногами з льоту.

В парах. М’яч укидається спочатку з одного боку під праву ногу, потім з іншого- під ліву.

Звертати увагу на вміння взаємодіяти з воротарем під час виконання суперником штрафного удару та вміння воротаря займати правильну позицію.

Заключ-

на (2хв.)

Біг у повільному темпі; вправи на розслаблення та відновлення дихання; підсумки уроку; домашнє завдання.

2

В колону по одному

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.