В нашій гімназії ХГ84 пройшов тиждень безпеки дорожнього руху! Були проведені різні заходи виховного і навчального характеру! Були організовані зустрічі з працівниками ДСНС та патрульною поліцією. Завдяки Всеосвіті мої другокласники пройшли успішно інтенсив і отримали сертифікати!











