Конспект уроку .Тема " Спілкування".
Форма проведення - урок- тренінг. Мета уроку : ознайомити учнів про спілкування, яке сприяє здоров’ю, про пряме і непряме спілкування. Навчити спілкуватися невербально. Розвивати вміння додержуватись ввічливого спілкування. Виховувати любов до рідної мови.

















