Урок "ПРАКТИКУМ. ТВОРЧА РОБОТА «РОЛЬ ЛАНДШАФТУ В СТАНОВЛЕННІ ДУХОВНОСТІ НАРОДУ УКРАЇНИ»."

Опис документу:
Конспект уроку з географії, 10 клас, профільний рівень, курс «Регіони і країни світу», що є продовженням базової географічної освіти у профільних класах старшої школи. Він спрямований на розкриття глобальних та регіональних явищ і процесів, що відбуваються як у світі в цілому, так і в окремих субрегіонах, країнах і їх регіонах. джерело: http://geo-bav.at.ua, інтернет ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

10 клас

Урок №46

Дата:

ПРАКТИКУМ. ТВОРЧА РОБОТА

«РОЛЬ ЛАНДШАФТУ В СТАНОВЛЕННІ

ДУХОВНОСТІ НАРОДУ УКРАЇНИ».

Мета: узагальнити знання учнів про ландшафти, їхню естетичну та духовну цінність; продовжувати виховувати бережливе ставлення учнів до довкілля; розвивати естетичні смаки учнів, їхню любов до рідного краю.

Обладнання: підручник, настінні картини або збільшені фотографії з краєвидами різних частин України та її унікальних об'єктів, твори М. Коцюбинського, І. Франка, М. Нечуя-Левицького та ін.

Тип уроку: узагальнення знань, умінь і навичок.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ТА ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Учитель формулює тему творчої роботи «Роль ландшафту у становленні духовності народу України». Він нагадує, що до джерел географічної інформації можуть належати фотографії та художня література. Тому справжній географ має вміти працювати з ними. Саме сьогодні це спробують зробити учні класу, працюючи над творчою роботою на задану тему.

ІІІ. УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК

Творча робота

Під час написання самостійної роботи учні мають право використовувати ілюстрації, тексти художніх книг і підручника.

IV. ПІДСУМКИ УРОКУ

Учитель нагадує про завершення розгляду теми «Людство — творець ноосфери», визначає найважливіші результати її вивчення.

V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Підготуйте повідомлення про населення трьох найбільших за його кількістю країн світу (кількість жителів, національний і расовий склад, особливості розселення тощо).

1

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00