Урок "Подорож у країну Колірляндію"

Опис документу:
Заняття-квест для дітей старшого дошкільного віку. за допомогою героя Цифрунчика діти подорожують та виконують завдання квесту.Це заняття розраховане на закріплення вивченого матеріалу, що раніше вивчався.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Подорож в країну Коліряндію (Заняття- квест)

Матеріал: фото країни Коліроляндія (додаток 1), Цифрунчик.

Хід

Вихователь: Доброго дня дітки! До над в гості сьогодні прийшов Цифрунчик. Він пропонує нам подорож до країни Коліроляндія. Давайте послухаємо про неї.

Цифрунчик: Доброго дня дітки. Я приніс вам квитки в країну Коліряндію. Це дуже багата країна, у ній велика різноманітність барв. Кожен житель в ній живе у відповідному йому кольорі будинку, одягаються у необхідний колір одяг, та споживають їжу тих же барв. Жителі країни приготували вам завдання. Якщо ви їх виконаєте ви отримаєте гарні подарунки для розваг. Я пропоную вам вирушити в дорогу.

Перше завдання: «Знайди будинку мешканця »

Обладнання: будинки зеленого, жовтого, синього, червоного, жовтого, білого, чорного, коричневого кольорів, мешканці всіх кольорів, окрім коричневого, зеленого та синього, три мешканця не зафарбовані, фарби, кисточки. (додаток 1.1)

Хід. Дітям пропонуються будинки з картону різних кольорів та мешканці відповідного кольору. Завдання розселити мешканців.

Будинки із коричневим,зеленим, синім кольорами залишаються порожні. А дітям дають фарби та пропонують змішати кольори та отримати відповідні.

Нагорода від мешканців: фарби жовтого та блакитного кольорів

Фізкультхвилинка

Ми маленькі малюки, (присідають)

Подорожуємо залюбки.(крокують)

Математики стежини, (розводять руки в сторони)

Ми долаєм без зупину. (крокують)

Із Цифрунчиком за руки, (беруть один одного за руки)

Ми пізнаємо науки.(піднімають руки вгору)

Ніжками усі тупочемо, (тупотять ногами)

Вирішити завдання хочемо. (стрибають)

Друге завдання: «Одягни та нагодуй»

Обладнання: набори одягу зеленого, жовтого, синього, червоного, жовтого, білого, чорного, коричневого кольорів, та їжу усіх кольорів, а вареники усі окрім червоного та жовтого, сольне тісто жовтого та червоного кольору (додаток 1.2)

Хід. Дітям пропонуються набори одягу та їжі, які вони розподіляють між мешканцями відповідного кольору, коли розподіляються вареники між кольорами, діти виявляють що мешканцям червоного та жовтого кольору вареників не вистачає.

Вихователь пропонує з солоного тіста жовтого та червоного кольорів зліпити вареники мешканцям.

Нагорода від мешканців: прямокутні клаптики тканини.

Фізкультхвилинка

Ми маленькі малюки, (присідають)

Подорожуємо залюбки.(крокують)

Математики стежини, (розводять руки в сторони)

Ми долаєм без зупину. (крокують)

Із Цифрунчиком за руки, (беруть один одного за руки)

Ми пізнаємо науки.(піднімають руки вгору)

Ніжками усі тупочемо, (тупотять ногами)

Вирішити завдання хочемо. (стрибають)

Третє завдання: «Посади квіти»

Обладнання:пластмасові квіти помаранчевого,фіолетового, блакитного кольорів, горщики для квітів відповідного кольору, рис, вода, харчова фарба помаранчевого,фіолетового, блакитного кольорів (додаток 1.3)

Хід.

Дітям пропонується насипати рис у горщики та посадити квіти підбираючи горщик та квітку за кольорами. Але повідомити, зо квіти зможуть рости лише у грунті необхідного кольору. Тому необхідно пофарбувати воду та полляти квіти за кольорами.

Нагорода від мешканців: трубочки для напоїв

Цифрунчик: Діти ви молодці ви виконали всі завдання мешканців, та дуже їм допомогли. Вони вам вручили нагороди і пропонують вам виготовити прапори вашої країни. Перш за все за допомогою клею приклейте шматочки паперу до трубочок, а потім розфарбуйте прапор України у відповідний колір.

(Діти виконують завдання )

Цифрунчик: а скажіть мені що символізують кольори на прапорі? (Діти дають відповіді)

Дякую діти. Тепер і мешканця Коліроляндії знають державний символ України. Вони із задоволенням чекатимуть вас в гості. А зараз давайте прощатись.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»