4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії... День, якого не мало б існувати в цивілізованому суспільстві...
Близько 2602 дітей постраждали в Україні в результаті повномасштабної збройної агресії РФ. Серед них — 631 загибла дитина і понад 1971 поранених.
Ця цифра збільшуватиметься: поки війна триває - діти гинуть…
Ми схиляємо голови в пам’ять про всіх, чиє життя обірвала війна.

Сьогодні провела Урок пам'яті "Пам'ятаємо, шануємо, оберігаємо" у групі 10.5 КНЗ КОР "Васильківський професійний ліцей"... Жахливі факти сьогодення затьмарили посмішки дітей:
- Що сказати мамі, яка більше ніколи не почує сміх своєї дитини?
- Як втамувати біль батька, який не встиг навіть востаннє обійняти?
Сумно... Боляче... Нестерпно боляче усвідомлювати страшну реальність.

Тримаймося!

Бережімо Україну!





























