В школах та ВУЗах вивчають різні предмети, які не завжди пов’язані з майбутньою професією учнів, які іноді питають: “А навіщо ми це вчимо?”
Частіше за все більшість дітей, які вчаться в школі, майже до 11 класу ще не обрали свій майбутній професійний шлях, тому вони повинні вивчати всі предмети в рівній мірі, при цьому учні не роблять акценту на якомусь напрямку (наприклад, майбутній студент гуманітарного факультету навряд чи буде активно вивчати математику, фізику або хімію).
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.