Урок №6 Діагностична робота.

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання; отримані у 7 класі, перевірити рівні засвоєння навчального матеріалу, сформовані вміння й навички; розвивати вміння працювати з тестовими завданнями різних рівнів складності; виховувати відповідальність, уважність, зосередженість, самостійність. джерело: інтернет ресурси

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

8 клас

Урок №6

Дата:

Діагностична робота.

Мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання; отримані у 7 класі, перевірити рівні засвоєння навчального матеріалу, сформовані вміння й навички; розвивати вміння працювати з тестовими завданнями різних рівнів складності; виховувати відповідальність, уважність, зосередженість, самостійність.

Обладнання: атласи, варіанти завдань.

Тип уроку: перевірка і корекція знань, умінь і навичок.

ХІД УРОКУ

І. ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ІІ. УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК

ІІІ. ДІАГНОСТИЧНА РОБОТА.

І варіант

І рівень (3 бали)

1. Визначте географічні координати точки S.

а) 27° пн. ш. 66° сх. д.

б) 66° пн. ш. 27° сх. д.

в) 66° пд. ш. 27° зх. д.

г) 27° пд. ш. 66° зх.д.

2. Які ґрунти є найбільш поширеними в зоні лісостепів помірного поясу

а) чорноземи; в) сіроземи;

б) підзолисті; г) тундрово-глеєві.

3. Укажіть течію, що переміщується над Південноатлантичним, Західноіндійським хребтами та Східнотихоокеанським підняттям:

а) Гольфстрім; в) Північно Атлантична;

б) Західних вітрів; г) Північно Тихоокеанська.

II рівень (3 бали)

4. На контурну карту Африки нанести головні кліматичні пояси.

III рівень (3 бали)

5. Користуючись картами атласу поясніть, як впливають океанічні течії на клімат Південної Америки

IV рівень (3 бали)

6. Охарактеризуйте річкову систему Євразії, Європейської її частини.

ІІ варіант

І рівень (3 бали)

1. Визначте географічні координати точки А.

а) 10° пд. ш. 40° зх. д.

б) 10° пн. ш. 40° зх. д.

в) 40° пд. ш. 10° сх. д.

г) 40° пн. ш. 10° зх.д.

2. Які ґрунти є найбільш поширеними в зоні степів помірного поясу:

а) чорноземи; в) сіроземи;

б) підзолисті; г) тундрово-глеєві.

3. Визначте неправильне твердження про материки:

а) Африка – найбільша хижа тварина - лев;

б) Південна Америка – реліктова тварина - броненосець;

в) Австралія – реліктова тварина - качкодзьоб;

г) Антарктида – найбільший хижа тварина - білий ведмідь.

II рівень (3 бали)

4. На контурну карту Південної Америки нанести головні кліматичні пояси.

III рівень (3 бали)

5. Користуючись картами атласу поясніть, як впливають океанічні течії на клімат Африки.

IV (3 бали)

6. Охарактеризуйте річкову систему Євразії, Азіатської її частини.

ІІІ. ПІДСУМКИ УРОКУ

Учитель збирає роботи, дає відповіді на запитання учнів, які виникли в них у процесі виконання завдань.

ІV. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1. Повторити матеріал §§ 1-5.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!