УРОК № 80 Тема уроку. Тематичне оцінювання № 7.

Опис документу:
УРОК № 80 Тема уроку. Тематичне оцінювання № 7. Мета уроку: перевірка навчальних досягнень учнів з теми «Системи лінійних рівнянь». Тип уроку: контроль навчальних досягнень учнів. Хід уроку І. Тематична контрольна робота № 7 Автор Роганін

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

УРОК № 80

Тема уроку. Тематичне оцінювання № 7.

Мета уроку: перевірка навчальних досягнень учнів з теми «Системи лінійних рівнянь».

Тип уроку: контроль навчальних досягнень учнів.

Хід уроку

І. Тематична контрольна робота № 7

І рівень (3 бали)

У завданнях 1—3 заповніть пропуски.

  1. Серед пар чисел (1; 2), (2; 1), (2; 3), (3; 2) розв'язком рівняння:

варіант 1. 2х + у = 5 є пара чисел (; );

варіант 2. 3х + у = 9 є пара чисел (; ) .

  1. Серед пар чисел (1; 1), (1; 2), (2; 1), (2: 2) розв'язком системи:

варіант 1. є пара чисел (; );

варіант 2. є пара чисел (; );

  1. Варіант 1. Сума двох чисел дорівнює 10, а їх різни­ця — 4. Якщо перше число позначити через х, а друге через у, то цю умову задовольняє система рівнянь:

Варіант 2. Сума двох чисел дорівнює 10, а їх добу­ток — 21. Якщо перше число позначити через х, а друге через у, то цю умову задовольняє система рівнянь:

II рівень (3 бали)

  1. Побудуйте графік рівняння.

Варіант 1. у = -х + 1. Варіант 2. у = х – 1.

  1. Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання.

Варіант 1. Варіант 2.

  1. Розв'яжіть способом підстановки систему рівнянь.
    Варіант 1. Варіант 2.

III рівень (3 бали)

  1. Розв'яжіть систему рівнянь.

Варіант 1. Варіант 2.

  1. Варіант 1. Скільки грамів 3-відсоткового і скільки гра­мів 8-відсоткового розчинів солі необхідно взяти, щоб отримати 260 г 5-відсоткового розчину?

Варіант 2. Скільки грамів 25-відсоткового і скільки кі­лограмів 50-відсоткового сплавів міді необхідно взяти, щоб отримати 20 кг 40-відсоткового сплаву?

ІVрівень (3 бали)

  1. При якому значенні а система:

Варіант 1: має безліч розв'язків? Варіант 2: не має розв'язків?

Наводимо розв'язання і відповіді до тематичної контрольної роботи № 7.

Варіант 1

1. (2; 1).

2. (2; 1).

3.

4. у = -х + 1.

5. Відповідь. (3; 2).

6. Відповідь. (3; 1).

7. Відповідь. (3; 4).

8. Нехай необхідно взяти х г 3 %-го розчину і у г 8 %-го розчину, тоді:

Відповідь. 156 г 3 %-го розчину і 104 г 8 %-го розчину.

9. Якщо а = 20 , то система має безліч розв'язків. Відповідь. а = 20.

Варіант 2

1. (2; 3).

2. (1; 2).

3.

4. у = х – 1.

5. Відповідь. (2; 3).

6. Відповідь. (1,6; 4,8).

7. Відповідь. (6; 3).

8. Нехай необхідно взяти х г 25 %-го сплаву і у кг 50 %-го сплаву, тоді:

Відповідь. 8 кг 25 %-го сплаву і 25 кг 50 %-го сплаву.

9. Якщо а ≠ 20 , то система не має розв'язків. Відповідь. а ≠ 20 .

II. Домашнє завдання

Можна запропонувати учням, які виконували в класі варіант 1 тематичної контрольної роботи, вдома виконати варіант 2, і навпаки.

III. Підбиття підсумків уроку

З'ясувати, які завдання викликали труднощі, і відповісти на запитання учнів.

3

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Стрес і стрес-менеджмент учасників освітнього процесу»
Левченко Вікторія Володимирівна
30 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.