Даний проект для учнів 5 класу , дозволяє вчителеві краще дізнатися про користь , чи шкоду від спалювання листя. Листя не повинне залишатися на території, зібране в купи – це суперечить санітарним нормам і правилам експлуатації зелених насаджень. Тим більше, листя не повинне спалюватися – це небезпечно з екологічної точки зору, оскільки всі накопичені токсичні речовини потрапляють в повітря.




































