+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Предмети »
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Урок математики . Тема. Розв’язування вправ та задач для застосування таблиці множення числа 4.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тема. Розв’язування вправ та задач для застосування таблиці множення числа 4.

Мета. Актуалізувати знання учнів з теми «Множення», вчити застосовувати знання таблиці множення числа 4 у процесі розв’язування задач та виразів, удосконалювати вміння складати та розв’язувати задачі,розвивати критичне мислення,виховувати любов до тварин.

Хід уроку

І.Організаційна частина.

Привітання з гостями

ІІ.Актуалізація опорних знань

1.Інтерактивна вправа «Карусель».

-Повторення таблички множення.

2.Усні обчислення

А)Інтелектуальна розминка

-Результат дії множення?

-Назви чисел при множенні?

-Назвіть результати таблиці множення на 2.(хором)

-Результат дії ділення?

-Назви чисел при діленні?

Б)Геометричний матеріал

-З яких геометричних фігур складається клоун?

-Порахуйте трикутники.

В)Перевірка домашнього завдання(фронтально)

Г)Каліграфічна хвилинка з логічним завданням.

-Спишіть ряди чисел. Яке число зайве і чому?Підкресліть його.

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

-Сьогодні на уроці ми повторимо таблицю множення на 4,будемо розв’язувати приклади і задачі .

ІV.Мотивація навчальної діяльності.

-Чи потрібно нам знати таблицю множення?

V.Повторення вивченого матеріалу.

1.Робота з підручником.

1.Приклади 611 (1)-з коментуванням;

2.Приклади 611(2)- усно ланцюжком.

Фізкультхвилинка

А зараз подорожуємо по ваших господарствах. Чи є у вас свійські тварини вдома?

3.Завдання 612.(Усно)

VІ.Узагальнення й систематизація знань.

1.Складання і розв’язування задачі за коротким записом.

(Інтерактивна технологія (2-4-всі разом))

2.Складання оберненої задачі.(усно в парах)

3.Гра «Хто швидше?» (Розв’язування прикладів на дошці.)

VІІ.Підсумок

1.Домашнє завдання.

С.95-№614, №615.

2.Рефлексія

-Чого навчились на уроці? -Що сподобалось?

Оцініть свою роботу за допомогою «світлофора настрою».

Я все зрозумів на уроці і можу пояснити іншим.

Я зрозумів тему, але мені ще потрібна допомога.

Було важко. Я не все зрозумів до кінця.

4*5-20=

4*3+8=

4*9+4=

(12-8)*4=

17+4*8=

12:2-6=

4*7+12=

(10-6)*4=

Я все зрозумів на уроці і можу пояснити іншим.

Я зрозумів тему, але мені ще потрібна допомога.

Було важко. Я не все зрозумів до кінця.

Опис документу:
Пропоную вашій увазі розробку (2 клас) уроку математики з використанням інтерактивних технологій на тему "Розв’язування вправ та задач для застосування таблиці множення числа 4."Даний конспект допоможе вчителю у підготовці до уроку.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток особистості на всіх вікових етапах життя»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
590 грн
590 грн