Пропоную Вашій увазі урок курсу "Я досліджую світ" у 3 класі за темою "Як вода потрапляє у дім". Маю надію, що використання цього уроку сприятиме розширенню світогляду, розвитку логічного мислення, креативності, вміння аргументувати свою думку, допоможе у формуванні природничої компетентності учнів.

























