Урок інформатики “Знайомство з середовищем графічного редактора « Tux Paint»

Опис документу:
Тема: “Знайомство з середовищем графічного редактора « Tux Paint» Мета: Освітня: Повторення отриманих знань та навичок з теми «Інформація»; актуалізація загальних понять ; застосування знань в незнайомій та зміненій ситуації; формування загально навчальних та загальнокультурних навичок роботи з інформацією. Ознайомлення учнів з можливостями графічного редактора« Paint», допомогти отримати уявлення о графічних можливостях програми.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Інструкційна картка

Працюємо за комп’ютером

  1. Запустити на виконання програму Tux Paint

  2. Вибери кнопку - підведи вказівник до кнопки і

клацни ліву кнопку миши.

Придивись, і ти помітиш, що ця кнопка змінила свій колір і стала темнішою за інші. Це означає, що інструмент Магія обраний.

При виборі інструмента Магія у правій частині екрана ти бачиш набір різних інструментів.

  1. Використовуй кнопки зі стрілками вгору і вниз для переходу до іншого інструменту.

  2. Знайди кнопку , на панелі з’являться кольори, колір цього штампа можна змінити:

Вибери будь який колір на палітрі.

Додай траву та райдугу це кнопки ,

  1. Підпиши свою листівку. Вибери кнопку на панелі інструментів. Коли ті обираєш інструмент Текст, праворуч з’являються кнопки, за допомогою яких можна змінювати значення його властивостей: розмір, колір та вигляд букв.

Для зміни розміру тексту слід скористатися кнопками .

  1. Якщо тобі не сподобається малюнок, ти завжди можеш скасувати свої дії. На панелі інструментів вибери кнопку . Остання дія зникне з малюнка, і ти зможеш продовжувати роботу.

  2. А якщо в твоєму малюнку щось вийде не так - не біда. Ти можеш скористатися інструментом Гумка. Його ти знайдеш на панелі інструментів. Вибери кнопку

  3. Праворуч знову з’являться різні фігури. Це гумки різної форми і розмірів. Вибери потрібну гумку. Перенеси її до тієї частини малюнка, яку хочеш стерти. Натисни ліву кнопку миші і, утримуючи її, витирай те, що тобі не подобається.

  4. Коли листівку закінчено, вибери кнопку , и малюнок буде збережено.

  5. Коли закінчиш малювати, вибери кнопку на панелі інструментів. Спочатку з’являться повідомлення: Ви дійсно хочете вийти?

Вибери кнопку з написом Да, я закончил!

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»