Урок інформатики у 5 класі Тема: Підсумковий урок з теми: «Алгоритми і програми»

Опис документу:
Мета: систематизувати та закріпити знання і вміння учнів як визначати та складати лінійні алгоритми, алгоритми з повторенням та розгалуженням; розвивати логічне мислення; виховувати інформаційну культуру учнів. Тип уроку: комбінований

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Урок № І- 5 клас Дата:

Тема: Підсумковий урок з теми: «Алгоритми і програми»

Мета: систематизувати та закріпити знання і вміння учнів як визначати та складати лінійні алгоритми, алгоритми з повторенням та розгалуженням; розвивати логічне мислення; виховувати інформаційну культуру учнів.

Тип уроку: комбінований

Хід уроку

І. Організаційний момент.

ІІ.Перевірка та закріплення вивченого маеріалу.

Узагальнюючий тест з теми «Алгоритми і програми» onlinetestpad.com/ua/test/61804-algoritmi-і-programi

1

Для візуалізації алгоритмів використовують  .

2

Програма - це ...

список команд виконавця

алгоритм, записаний мовою програмування

план розв'язання задачі

3

Встановіть відповідність між фрагментом програми виконавця Scratch та типом алгоритму

1

Розгалуження

2

Цикл

3

Слідування

4

Система команд виконавця - це набір команд які ...

є спонукальними реченнями

повинен виконати виконавець

може виконати виконавець

є світловими сигналами

хоче виконати виконавець

5

Позначте які з поданих виразів є істиними, а які хибні

Висловлювання

Сьогодні 31 грудня

4 + 3 = 7

Ми учні 5 класу

Місто Діпро - обласний центр

Сонце світить уночі

Березень - літній місяць

Тип висловлення

1

Істине висловлювання

2

Хибне висловлювання

6

Алгоритм може бути поданий ...

у словесній формі

у довільній формі

у графічній формі

умовними знаками

7

Встановити відповідність між об'єктом та його властивостями.

Об'єкт

Кімната

Яблуко

Учень

Властивості

1

Вік, зріст, стать, вага

2

Довжина, ширина, висота

3

Величина, колір

8

Встановити відповідність між об'єктом та можливою подією.

Об'єкт

Склянка

Книга

Картину

Ліхтарик

Можлива подія

1

Поставлено на полицю

2

Виключили або включили

3

Впала й розбилася

4

Повісили на стіну

9

Висловлювання виду Якщо - то, називається  .

10

Скільки разів виконуються команди в лінійному алгоритмі?

2 рази

1 раз

багато разів

Практичні завдання:

Виконати завдання

ІІІ. Підсумок уроку

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»