Урок - гра " Вчимося любити природу"

Опис документу:
закріпити поняття « природа», підвести до усвідомлення необхідності зберігати і примножувати природні багатства, раціонально їх використовувати, викликати бажання брати участь в їхній охороні; розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення; виховувати бережне ставлення до природи.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Урок – гра « Вчимося любити природу»

Мета: закріпити поняття « природа», підвести до усвідомлення необхідності зберігати і примножувати природні багатства, раціонально їх використовувати, викликати бажання брати участь в їхній охороні;

розвивати пам’ять, увагу, логічне мислення;

виховувати бережне ставлення до природи.

Обладнання: комп’ютер,мультфільми « Фіксики», малюнки – картки « Очисти довкілля» , м’яч, кленові листочки, силует природи, малюнки краєвидів природи, прислів’я про природу.

Хід уроку

І. організаційний момент уроку.

ІІ. Актуалізація знань.

1.Нам у клас надійшло голосове повідомлення. Послухайте його.

Я – жива Природа.

З неживою я дружу.

І без неї жити

Я зовсім не можу.

Без води й повітря,

Без землі і сонця,

Без вітрів і снігу,

Без тепла загину.

  • Хто прислав нам це повідомлення? ( Природа).

  • Що таке природа?

  • Як ви здогадалися, ми сьогодні продовжимо вивчати природу.

  • А ще вона прислала вам цікаві завдання, які вам необхідно буде виконати.

  • Девізом його будуть такі слова:

З природою живи у дружбі,

То й буде вона тобі у службі.

2. Гра « Природа, не природа»

Вчитель називає слова, діти « ловлять» природу.

Соловей, парта, ромашка, вовк, хмарка, олівці, машина, берізка, книга, мишка, сніг, комп’ютер.

А що шкодить природі? ( малюнки на дошці)

ІІІ. Робота над новим матеріалом.

1.Природа передала вам мультик і попросила Фіксиків розповісти вам про те, як люди ставляться до природи.

Перегляд уривків з мультиків.

  • Як люди забруднюють природу?

  • До чого це призводить?

2 Фізкультхвилинка – гра « Любить, не любить»

Діти стають в коло. Вчитель кидає м’яч дитині і промовляє речення про якусь дію людини. Дитина визначає, чи любить ця людина природу.

  • Людина садить біля будинку дерево.

  • Дівчинка кинула обгортку від цукерки у сміттєвий бак.

  • Хлопчик скинув пташине гніздо з дерева.

  • Після відпочинку люди зібрали сміття.

  • Людина кинула на землю недопалок цигарки.

  • Діти вішають годівнички для пташок.

  • Хлопчик розбиває пляшки. Люди залишили вогонь у лісі.

  • Директор заводу заборонив виливати у річку брудну воду.

ІV. Узагальнення знань. Робота в групах. Допоможіть зберегти природу у своєму дворі, у лісі та біля річки.( малюнки з яких треба прибрати все, що шкодить природі.)

Підсумок уроку « Обіцянка природі».

На дошці дерево обіцянок природі. Діти по черзі виходять і промовляють:

Я обіцяю…

І прикрашають дерево осіннім листочком.

То ж ви природу бережіть.

До сліз її не доведіть.

Примножуйте її багатство

І це робіть, будь ласка, вчасно.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
6
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!