Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця
Урок
Тема: Форматування символів і абзаців. Практична робота 4.
Цілі:
навчальна: ознайомити учнів з принципами форматування символів та абзаців; удосконалювати навички роботи в текстовому редакторі, вміння змінювати шрифт, розмір, накреслення, колір, вирівнювання, встановлювати відступи абзаца, міжрядковий інтервал;
розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;
виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація.
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання;
перевірка присутніх;
перевірка готовності учнів до уроку.
IІ. Відтворення і коригування опорних знань
Взаємоопитування
Кожен учень готує запитання з теми і ставить його напарникові. Учитель коригує запитання та відповіді учнів (за потреби).
Варіанти запитань
— Що свідчить про наявність помилок у тексті?
— Які є засоби для перевірки правопису в програмі MS Word?
— Як можна виправити помилки в тексті?
— Якими командами можна викликати вікно перевірки правопису?
— Опишіть основні правила роботи під час перевірки правопису тексту документа.
— Які можливості надає MS Word щодо виправлення помилок у документі?
— За допомогою якої команди можна виконати копіювання виділеного фрагмента документа?
— Опишіть відомі вам способи:
видалення фрагмента документа;
копіювання фрагмента документа;
переміщення фрагмента документа;
пошуку фрагмента тексту;
заміни фрагмента тексту.
IІІ. мотивація навчальної діяльності
— Ми вивчили різні прийоми роботи з текстом та його фрагментами, але текст у нас одного кольору, а літери однакового розміру!
На цьому уроці ми вивчатимемо форматування тексту, тобто зміну шрифту, розміру, накреслення, кольору тощо.
IV. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку
V. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
VI. Самостійне застосування знань у стандартних ситуаціях
Робота за комп’ютером
Практична робота 4 Форматування символів і абзаців.
Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
Інструктаж учителя.
Практична робота за комп’ютерами.
Вправи для очей.
VII. Домашнє завдання
VIII. Підсумки уроку
Рефлексія
Під час уроку я дізнався…, зрозумів…, навчився…
ІX. Оцінювання роботи учнів
Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»