Екскурсія проводилась з метою розширити й уточнити знання учнів про різноманітність рослинного світу; розкрити значення рослин для людини; розвивати спостережливість, увагу, мислення та мовлення; виховувати самостійність, бажання знаходити відповіді на запитання, дбайливе ставлення до живої природи, зокрема рослин.Учні ознайомилися з етапами екскурсії, повторили правила з техніки безпеки. Школярі дізнались, які квіти найбільш розповсюджені на території нашого міста, виявили бажання насаджувати квіткові рослини.

