Урок " Які я маю органи чуття"

Опис документу:
формувати поняття про органи чуття людини; формувати вміння встановлювати взаємозв’язки між усіма органами людини; розвивати зв’язне мовлення, слухове сприймання, коректувати вади звуковимови, збагачувати словниковий запас учнів в умовах словесно-жестової двомовності, виховувати допитливість, пізнавальний інтерес до власного організму

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тема: Які я маю органи чуття?

Мета: формувати поняття про органи чуття людини; формувати вміння встановлювати взаємозв’язки між усіма органами людини; розвивати зв’язне мовлення, слухове сприймання, коректувати вади звуковимови, збагачувати словниковий запас учнів в умовах словесно-жестової двомовності, виховувати допитливість, пізнавальний інтерес до власного організму.

Обладнання: презентація, скриня, лимон, горіх, парфуми, музика, картки

Хід уроку

І. Ранкове коло

Вправа « Це чудово»

Вправа «Клубочок приємних слів»

Показуємо настрій та прищіплюємо відповідну прищіпку до смайликів. Бажаємо гарного дня

ІІ. Фонетична ритміка

Анка банка онки-санки онце – сонце

Сонце.

Світить сонце.

Сьогодні світить сонце.!?

ІІІ. Слухо-мовна хвилинка

Актуалізація знань

Повторити правила безпеки надворі

4. Повідомлення теми, мети уроку. Мотивація навчальної діяльності

Сьогодні на уроці ми дізнаємось за допомогою чого ми сприймаємо навколишній світ . Сьогодні на уроці ми поговоримо про ще одну дивовижну властивість нашого організму – пізнавати та відчувати навколишній світ за допомогою органів чуття, які у нас з вами є

5. Робота над темою уроку

− Що ви бачите у мене в руках? (Лимон)

− Який він за кольором?

− Який він за формою?

− Який лимон за розміром?

Що вам допомогло дізнатись, що лимон жовтий, овальний, невеликий? (Очі)

− Який лимон на смак? (пробують лимон )

− Який ваш орган допоміг вам дізнатися, що він кислий? (Язик)

(Звучить музика)

− Що ви чуєте? (музику)

− Який ваш орган допоміг вам почути цю музику? (Вуха)

− Що я тримаю в руках? (Парфуми)

− Давайте понюхаємо

− Який орган допомагає нам відчути запах? (Ніс)

− Назвіть органи, що допомагають нам орієнтуватися в навколишньому світі.

(Очі. Ніс. Вуха. Язик)

− Діти, а як ви думаєте як би ми жили, якби ми не могли відчувати смаку їжі, чути чарівних звуків музики, вдихати аромати квітів, бачити своїх однокласників, маму, тата.

− Яка ж роль відводиться нашим очам, вухам, носику, язику?

Фізкультхвилинка « Якщо весело живеться, роби так…»

Перегляд презентації

Гра «Таємниця в скрині». Яблуко, горіх, м’яка подушечка(2 учні впізнають предмет на дотик в рукавицях, а 2 – руками. Оговорюють, що там може бути

• Що допомогло правильно пізнати предмет? (Пальці, шкіра на пальцях).

Отже, шкірою ми можемо відчувати холод або тепло, подих вітру, жар, укол, удар і робити висновок – що добре, а що небезпечно. Цієї властивості шкірі надають нервові закінчення, які в ній містяться.

Дослідили, що тверді предмети та м’які

Закріплення матеріалу

Робота з плакатом

Встановлюємо відповідність. Органи чуття і до них рисочкою з’єднуємо малюнки відповідних відчуттів

Підсумок уроку

Що цікавого було на уроці?

Що вам сподобалось?

Діти з яким настроєм ви закінчуєте урок?

Молодці, я дякую вам за гарну роботу на уроці

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток і саморозвиток професійної креативності вчителя »
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн