19 листопада в 1 класі на уроці "Я досліджую світ" був проведений Національний урок з безпеки дорожнього руху на тему "Безпечна дорога додому". Мета уроку була познайомити першокласників з правилами дорожнього руху; обґрунтувати важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі додому задля збереження життя та здоров’я учнів.

















