УРОК 79 Тема. Звичайні дроби.

Опис документу:
УРОК 79 Тема. Звичайні дроби. Мета: перевірити засвоєння програмних знань з теми «Звичайні дро¬би» і навички розв'язання програмних задач. Тип уроку: перевірка й корекція знань, умінь і навичок. Хід уроку Тексти тематичної контрольної роботи: Автор Бабенко

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

2.1. Звичайні дроби

УРОК 79

Тема. Звичайні дроби.

Мета: перевірити засвоєння програмних знань з теми «Звичайні дро­би» і навички розв'язання програмних задач.

Тип уроку: перевірка й корекція знань, умінь і навичок.

Хід уроку

Тексти тематичної контрольної роботи:

Варіант 1

1°. Порівняйте числа: 1) і ; 2) і 1; 3) і 1.

2°. Виконайте дії:

1) + ; 2) 4 + 5 – 6; 3) 1 – ; 4) 5 – 3.

3°. У класі 33 учні, з них становлять дівчатка. Скільки дівчаток нав­чається в цьому класі?

4°. Купили 6 кг картоплі, що становить усіх куплених овочів. Скільки овочів було куплено?

5*. Перетворіть на мішане число дріб: 1) ; 2) .

6*. Барвінок запланував городу засадити картоплею, — огірками, кропом і квасолею. Чи зможе Барвінок реалізувати свій план?

7**. Знайдіть натуральні значення х, при яких буде правильною нерівність: 1 < < 2.

8**. При яких натуральних значеннях а дріб буде правильним?

Варіант 2

1°. Порівняйте числа: 1) і ; 2) 1 і ; 3) і 1.

. Виконайте дії:

1) + ; 2) 4 – 2 + 1; 3) 1 – ; 4) 4 – 2.

3°. У хлопчика було 36 акваріумних рибок, з яких становлять неони. Скільки неонів було у хлопчика?

4°. На фермі утримують 36 корів, що становить усього поголів'я скота. Скільки голів скота утримують на фермі?

5°. Перетворіть на мішане число дріб: 1) ; 2) .

6*. Турист планував за перший день пройти - маршруту, за другий день і , за третій маршруту, а за 4-й день — маршруту. Чи зможе він реалізувати свій план?

7**. Знайдіть натуральні значення х, при яких буде правильна нерівність 1 < < 2.

8**. При яких натуральних значеннях а дріб буде неправильним?

Розв'язання і відповіді

Варіант 1

1°. 1) >; 2) < 1; 3) > 1. 2°. 1) ; 2) 3; 3) ; 4) 1.

3°. 33 : 11 · 6 = 18 дівчаток. Відповідь. 18.

4°. 6 : 3 · 4 = 8 (кг) овочів. Відповідь. 8 кг.

5°. 1) 3; 2) 3.

6*. Весь город — 1. + + + = , > 1, отже, неможливо.

7**. < < або 11 < х < 17, тому х набуває одне із значень: 12, 13, 14, 15, 16.

8**. — правильний, якщо 5а + 1 < 18, тобто а набуває одне із значень 1, 2, 3.

Варіант 2

1°. 1) >; 2) 1 > ; 3) > 1. 2°. 1) ; 2) 3; 3) ; 4) 1.

3°. 36 : 9 · 4 = 16 неонів. Відповідь. 16.

4°. 36 : 4 · 9 = 81 голів скота. Відповідь. 81.

5°. 1) = 3; 2) = 7.

6*. + + + = ; > 1, отже, неможливо.

7**. < < правильна, якщо 20 < х < 25, тобто набуває одне із значень: 21, 22, 23, 24.

8**. неправильний, якщо 3а – 5 < 14, тобто а набуває одне із значень 1, 2, 3, 4, 5, 6.

2

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Соціальне партнерство закладу позашкільної освіти та сім’ї»
Просіна Ольга Володимирівна
36 годин
590 грн