Поведінка – це дзеркало, в якому кожен показує своє обличчя (В. Гете).
Через свою чемність ми нічого не втрачаємо, щонайменше - місце для сидіння (Д. Бернард).
Молодим людям часто здається, що їх поведінка природна, тоді як насправді вони просто невиховані і грубі (Ф. де Ларофшуко).

















































