Урок 39. УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ. ЗАХИСТ МІНІ-ПРОЕКТІВ

Опис документу:
Цілі уроку: • освітня: узагальнити, систематизувати і закріпити знання з теми; • розвивальна: розвивати вміння використовувати раніше вивчену інформацію, аналізувати, зіставляти та робити висновки; • виховна: виховувати розуміння єдності всього живого, бережливе ставлення до життя та розуміння відповідальності людини за наслідки її діяльності.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Урок 39. УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ. ЗАХИСТ МІНІ-ПРОЕКТІВ

Цілі уроку:

•    освітня: узагальнити, систематизувати і закріпити знання з теми;

•   розвивальна: розвивати вміння використовувати раніше вивчену інформацію, аналізувати, зіставляти та робити висновки;

•   виховна: виховувати розуміння єдності всього живого, бережливе ставлення до життя та розуміння відповідальності людини за наслідки її діяльності.

Обладнання й матеріали: таблиці, схеми або слайди презентації із зображенням особливостей внутрішньої будови представників різних груп тварин.

Базові поняття і терміни уроку: тварини, кишковопорожнинні, кільчаки, членистоногі, риби, амфібії, рептилії, птахи, ссавці.

Тип уроку: узагальнення та систематизації знань.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ І МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ

Захист міні-проектів за темами, які обрали учні.

III. УЗАГАЛЬНЕННЯ, СИСТЕМАТИЗАЦІЯ Й КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ Завдання для перевірки знань з теми

Варіант 1

Виберіть одну правильну відповідь.

  1. Органом дихання крокодила є:

а) зябра;           б)  легені;      в)  трахеї.

2.   Кровоносна система      в гідри:

а) замкнена;      б)  незамкнена; в) відсутня.

3.   Скелет у краба:

а) зовнішній;     б)  внутрішній;  в) гідростатичний.

Напишіть «так», якщо ви згодні із наведеним твердженням, або «ні», якщо не згодні:

Твердження

«Так» або «ні»

4

Печінка входить до складу травної системи

 

5

Їжак має променеву симетрію тіла

 

6

Акула має у серці дві камери

 

7.   Дайте визначення.

Серце — це___________________________ .

8.   Дайте відповідь на запитання.

Навіщо тваринам потрібна видільна система?

Варіант 2

Виберіть одну правильну відповідь.

1.   Органом дихання коропа є:

а) зябра;            б)    легені;    в) трахеї.

2.   Кровоносна система в каракурта:

а) замкнена;      б) незамкнена;   в) відсутня.

3.   Скелет у кита:

а) зовнішній;      б) внутрішній; в) гідростатичний.

Напишіть «так», якщо ви згодні із наведеним твердженням, або «ні», якщо не згодні:

Твердження

«Так» або «ні»

4

Нирка входить до складу травної системи

 

5

Медуза аурелія має променеву симетрію тіла

 

6

Шпак має в серці дві камери

 

7. Дайте визначення. Нирка — це_____________________.

8. Дайте відповідь на запитання.

Навіщо тваринам потрібна дихальна система?

Варіант 3

Виберіть одну правильну відповідь.

1. Органом дихання коника є:

а) зябра;           б) легені;       в) трахеї.

2. Кровоносна система в курки:

а) замкнена;      б) незамкнена;   в) відсутня.

3. Скелет у медичної п’явки:

а) зовнішній; б) внутрішній;    в) гідростатичний.

Напишіть «так», якщо ви згодні із наведеним твердженням, або «ні», якщо не згодні:

Твердження

«Так» або «ні»

4

Шлунок входить до складу травної системи

 

5

Ворона має двобічну симетрію тіла

 

6

Карась має у серці три камери

 

7. Дайте визначення. Шлунок — це_________________________________.

8. Дайте відповідь на запитання.

Навіщо тваринам потрібна кровоносна система?

IV. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ВИВЧЕННЯ ТЕМИ

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Інтегрований курс «Мистецтво»: теоретико-прикладний аспект»
Просіна Ольга Володимирівна
36 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.