Сім’я, сім’я… В ній мама, діти, тато,
В сім’ї турбота, спокій, щастя є.
Там добре і працюють всі завзято,
І місце кожен знає сам своє.
Господар — тато, вміє все зробити,
Тож хата і подвір’я до ладу!
Тож слів злостивих в домі не вживайте,
Відкиньте з серця нетерпимість й зло.
На п’янство власне щастя не міняйте,
Несіть любов і щастя, та тепло.
Н.Красоткіна









































