Урок 18. ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕКОРАТИВНОГО ПАННО ЗА ВЛАСНИМ ЗАДУМОМ. «КВІТИ ДЛЯ МАМИ»

Опис документу:
Урок 18. ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕКОРАТИВНОГО ПАННО ЗА ВЛАСНИМ ЗАДУМОМ. «КВІТИ ДЛЯ МАМИ» Мета: удосконалювати техніку роботи з папером; формувати вміння створювати квіткові композиції зі штучних квітів; розвивати моторику рук, творчі здібності, уяву; учити контролювати і коригувати свої дії; виховувати охайність, любов до природи.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
КВІТИ ДЛЯ МАМИ
Слайд № 1

КВІТИ ДЛЯ МАМИ

Пролунав та змовк дзвінок, Починається урок. Любі діти всі тихенько сіли, Працювати захотіли. Краще будемо працювати Та оцінки гарні мати.
Слайд № 2

Пролунав та змовк дзвінок, Починається урок. Любі діти всі тихенько сіли, Працювати захотіли. Краще будемо працювати Та оцінки гарні мати.

КВІТИ ДЛЯ МАМИ Тобі, моя мамо, дарую всі квіти І кланяюсь знову і знову низенько, Здоров’я бажаю, сміятись, радіти, І літочок довгих тобі, моя нень...
Слайд № 3

КВІТИ ДЛЯ МАМИ Тобі, моя мамо, дарую всі квіти І кланяюсь знову і знову низенько, Здоров’я бажаю, сміятись, радіти, І літочок довгих тобі, моя ненько! Як щирою бути мене ти навчала, Терпіння й уміння мені віддала, Завзято завжди нас усіх захищала, І матір’ю, й батьком для нас ти була... Хай сонце за обрій ще довго не сяде, Хай хмари не тиснуть тебе до землі, Тримайсь, моя нене, і добре все буде, Ти нам ще потрібна, хоч ми й не малі.

КУЛЬБАБА Вчора травка зеленіла, А кульбабок не було... А сьогодні — гляньте скільки Їх, жовтеньких, розцвіло! Ах, які вони м’якенькі, Як притулиш д...
Слайд № 4

КУЛЬБАБА Вчора травка зеленіла, А кульбабок не було... А сьогодні — гляньте скільки Їх, жовтеньких, розцвіло! Ах, які вони м’якенькі, Як притулиш до щоки! Зробиш ланцюжок великий І на голову вінки.

Панно (фр. Panneau, від лат. Pannus — шматочок тканини) — частина поверхні стіни, стелі, дверей, обмежена рамкою і заповнена живописом, мозаїкою аб...
Слайд № 5

Панно (фр. Panneau, від лат. Pannus — шматочок тканини) — частина поверхні стіни, стелі, дверей, обмежена рамкою і заповнена живописом, мозаїкою або скульптурним рельєфом.

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Фізкультхвилинка
Слайд № 10

Фізкультхвилинка

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Слайд № 14

Слайд № 15

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Ефективні комунікації (soft skills) учителя з батьками»
Швень Ярослава Леонідівна
30 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.