Урок 17. ШТУЧНІ КВІТИ ОБ’ЄМНОЇ ФОРМИ. КВІТИ З ПІР’Я

Опис документу:
Урок 17. ШТУЧНІ КВІТИ ОБ’ЄМНОЇ ФОРМИ. КВІТИ З ПІР’Я Мета: удосконалювати навички роботи з різними матеріалами; розвивати образне мислення, увагу, фантазію, кмітливість; виховувати любов до праці, народних традицій, акуратність під час роботи.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
КВІТИ З ПІР’Я
Слайд № 1

КВІТИ З ПІР’Я

Добру казку я пам’ятаю з дитинства, Хочу, щоб казку послухав і ти, Нехай підкрадеться до самого серця І зародиться в ньому зерно доброти.
Слайд № 2

Добру казку я пам’ятаю з дитинства, Хочу, щоб казку послухав і ти, Нехай підкрадеться до самого серця І зародиться в ньому зерно доброти.

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Фізкультхвилинка
Слайд № 7

Фізкультхвилинка

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Правила безпеки під час роботи 1. На робочому місці дотримуйте чистоти і порядку. 2. Зберігайте ножиці у спеціально відведеному для цього місці. 3....
Слайд № 13

Правила безпеки під час роботи 1. На робочому місці дотримуйте чистоти і порядку. 2. Зберігайте ножиці у спеціально відведеному для цього місці. 3. Не працюйте притупленими ножицями. 4. Не тримайте ножиці лезами вгору. 5. Не користуйтеся ножицями під час ходьби класом. 6. Не заважайте товаришам, коли вони вирізають деталі ножицями. 7. Передавайте ножиці товаришам кільцями вперед. 8. Під час різання тримайте матеріал таким чином, щоб лезами ножиць не поранити руку. 9. Клеєм слід користуватися так, щоб він не потрапив до очей. Брудні від клею руки під час роботи витирайте ганчіркою. Після завершення роботи вимийте їх ретельно з милом і витріть рушничком.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Інтернет-ресурси для опитування і тестування»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
490 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.