Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події

Українська література 7 клас. .Контрольна робота(тест). "Ми- українці"

Опис документу:

Контрольна робота (тест з 12 питань) з української літератури для 7 класу . Урок узагальнення та повторення вивченого з розділу "Ми - українці" (за творчістю Олега Ольжича, Олени Теліги, Олександра Гавроша, Андрія Малишка).

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Ми- українці

  1. Яка ідея вірша Олега Ольжича «Захочеш – і будеш…»?а) сум за рідною домівкою; б) возвеличення любові до України; в) уславлення борців за волю України; г) заклик до активного життя, віри в себе.а) сум за рідною домівкою; б) возвеличення любові до України; в) уславлення борців за волю України; г) заклик до активного життя, віри в себе.2. У якому персоніфікованому образі постає радість в однойменному вірші Олени Теліги?а) босоногої дівчинки; б) вітрогона-хлопчини; в) пташки; г) квітки.

3. Який художній засіб використаний в уривку з вірша Олени Теліги? І душа моя горить сьогодні…а) епітет; б) метафора; в) порівняння; г) персоніфікація.4. У якому вірші Олени Теліги провідною є ідея оптимізму та життєлюбства?а) «Сучасникам»; б) «Радість»; в) «Пломінний день»; г) «Стежина».5. У якому виді спорту Іван Сила вперше заявив про себе як професійний спортсмен, перемігши поліцейського Магдебуру?а) боротьба; б) бокс; в) легка атлетика; г) важка атлетика.6. Яку надзвичайно небезпечну тварину Іван Сила переміг голіруч у двобої?а) лева; б) тигра; в) в ведмедя; г) бика

7. Який художній засіб використаний в уривку з вірша Андрія Малишка? …І засмучені очі хороші блакитні твої.

а) епітет; б) метафора; в) порівняння; г) персоніфікація.

8. Сином якого відомого українського письменника був Олег Ольжич?

а) Михайла Стельмаха; б) б) Івана Франка; в) Олександра Олеся; г) Андрія Чайковського.

9. Який заклик звучить у вірші Олени Теліги «Сучасникам»?

а) ставати до бою за Україну; б) не боятися своїх почуттів; в) діяти, а не кидати слова на вітер; г) не забувати про Бога.

10. Вкажіть автора поезії "Стежина"

а) О. Теліга б) А. Малишко в) О. Гаврош г) О. Ольжич

11. З якої поезії взято художній образ "Солов'їні гаї"

а) "Вчителька" б) "Захочеш-і будеш" в) "Сучасникам" г) "Пісня про рушник"

12. Які два кольори згадуються у "Пісні про рушник"

а) білий і синій б) білий і чорний в) білий і червоний г) червоний і чорний

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.