«Україна – це ми»

Опис документу:
Наказ про підсумки проведення тижня національно-патріотичного виховання

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Україна

Міністерство освіти і науки України

Сумська районна рада

Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

вул. Центральна, 70, Сумський район, Сумська область 42305тел.факс 69-90-87

E-mail: stepzosh88@ukr.net

Н А К А З

17.10.2017. смт Степанівка №_____

Про підсумки проведення тижня

національно-патріотичного виховання

«Україна – це ми»

Відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, затвердженої Указом Президента України від 13.10.2015 № 580/2015, на виконання Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді (додатків до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах»), згідно з річним планом роботи школи на 2017-2018 навчальний рік, з метою виховання молодої людини як патріота своєї країни, створення сприятливих умов для самореалізації особистості відповідно до її інтересів та суспільних вимог, сприяння набуттю молоддю соціального досвіду, успадкування нею духовних надбань українського народу, формування почуття патріотизму й духовності, національної свідомості, моральності та загальнолюдських цінностей у школі з 09.10.2017 по 13.10.2017 проходив тиждень національно-патріотичного виховання «Україна – це ми».

З метою якісного проведення тематичного тижня було підготовлено план заходів.

Класними керівниками 1-11 класів були проведені тематичні виховні години до Дня українського козацтва, Дня захисника України.

Загальний рівень проведення виховних заходів у рамках тематичного тижня можна визначити задовільним, проте класним керівникам слід активізувати діяльність по залученню до подібних тематичних заходів батьків учнів своїх класів, плануючи та проводячи батьківський всеобуч відповідної тематики; а також щодо запрошення на класні заходи військовослужбовців, волонтерів, учасників АТО.

11.10.2015-16.10.2017заступником директора з НВР Осетровою С. М. організовано проведення конкурсу творчих робіт «Подарунок для неньки України», на якій були представлені кращі учнівські вироби в різних техніках та з різного матеріалу. Естетичним оформленням, тематичною відповідністю відзначалися роботи 2-А, 2-Б, 3-А, 7, 9-А класів (класні керівники Горбань С. В, Скрипка Ю. С., Арнаутова Н. О., Борисова Г. Є., Юхта К. В.).

11 жовтня 2017 року на базі спортивного комплексу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено районне свято до Дня захисника України. На урочисте відкриття фестивалю до юних спортсменів завітали перший заступник голови РДА - Кучменко Едуард Володимирович, начальник відділу освіти - Лобода Наталія Володимирівна, військовослужбовці військової частини 3051, голова селищної ради Лукаш Володимир Олександрович, член обласної спілки ветеранів АТО - Кознієнко Сергій Сергійович, випускник школи-учасник АТО Горбань Андрій Олександрович.

Того дня в школі панував високий патріотичний дух, доброзичлива атмосфера  з гарним бадьорим настроєм. У вирі спортивної боротьби перемогу виборювали команди Великочернеччинської спеціалізованої школи, Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.Українки, Стецьківської, Садівської, Підліснівської загальноосвітніх шкіл та Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, команда Нижньосироватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. До складу кожної команди входили 12 учнів з 5-10-х класів. Святкова програма охоплювала козацькі розваги та спортивні випробовування, під час яких учні виявили силу, спритність, швидкість, витривалість і спеціальні вміння з ігрових видів спорту.

Учасники змагань продемонстрували свої здібності та наполегливість у різних спортивних конкурсах: "Човниковий біг",  стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату,  естафета.

Усі учасники свята одержали позитивний заряд енергії, неймовірне емоційне піднесення та насолоду особливо від показового виступу членів секції з панкратіону (тренер Асютченко С. О.) та майстер-класу кінологів військової частини 3051.

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт» вміло поєднав виховання в учнів здорового способу життя, формування  сучасної розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та історичного минулого українського народу. Свято стало одним з найулюбленіших спортивних учнівських змагань.

У зв’язку з проведенням на базі школи фіналу районного етапу фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт-2017» забави з військово-прикладного багатоборства «Як козаки змагались» серед учнівських колективів 9-11 класів (відповідальні Батраченко Б. А. та Скоробагатько М. Л.) перенесено на грудень 2017 року до Дня Збройних сил України.

На жаль, класні керівники 1-11 класів не долучилися до оновлення шкільної фотомозаїки «Степанівка – мій рідний край», учителем захисту вітчизни Батраченком Б. А. не організована екскурсія в Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка.

Враховуючи вищезазначене,

НАКАЗУЮ:

 1. Вважати задовільним рівень проведення тижня національно-патріотичного виховання «Україна – це ми».

 2. Відзначити роботу педагога-організатора Кощей А. В., учителя фізичної культури Скоробагатька М. Л. у підготовці шкільної команди до участі у фіналі районного туру Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

 3. Відзначити позитивну роботу класних керівників 2-А, 2-Б, 3-А, 7 та 9-А класів (Горбань С. В., Скрипка Ю. С., Борисова Г. Є., Арнаутова Н. О., Юхта К. В.) щодо участі в конкурсі творчих робіт «Подарунок для неньки України».

 4. Визначити недостатньою роботу класних керівників 1-11 класів щодо поновлення фотомозаїки «Степанівка – мій рідний край».

 5. Нагадати класним керівникам, які не брали участь у заходах тижня національно-патріотичного виховання «Україна – це ми», про відповідальність за низький рівень виконавчої дисципліни та недопустимість подібного ставлення в подальшій роботі.

 6. Учителю захисту Вітчизни Батраченку Б. А. організувати протягом листопада 2017 року для учнів 8-9 класів екскурсію в Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка.

 7. Учителям фізичної культури Батраченку Б. А., Скоробагатьку М. Л. до 6 грудня 2017 року провести серед учнівських команд 9-11 класів забави з військово-прикладного багатоборства «Як козаки змагались».

 8. Педагогічному колективу школи:

  1. Продовжити роботу, спрямовану на формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави, виховання патріотичних почуттів, правосвідомості

Постійно.

  1. Активізувати роботу по залученню до подібних тематичних заходів батьків учнів свого класу, військовослужбовців, волонтерів, часників АТО.

Протягом року

 1. Педагогам-організаторам Арнаутовій Н. О., Кощей А. В., керівнику гуртка «Медіа культура» Бережній Ю. І. забезпечити висвітлення заходів, які проводяться в школі, у засобах масової інформації, на сайті НЗ.

Протягом року

 1. Заступнику директора з НВР Осетровій С. М.:

  1. Оголосити результати проведення тижня національно-патріотичного виховання «Україна – це ми» на нараді при директорі.

До 01.11.201571 року

  1. Продовжити контроль за станом національно-патріотичного виховання в школі.

Постійно

  1. Продовжити надання методичної допомоги педагогам у проведенні заходів, спрямованих на формування ціннісного ставлення особистості до суспільства й держави, виховання патріотичних почуттів, правосвідомості учнів школи та їх батьків.

Постійно

 1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Осетрову С. М.

Директор школи Н. М. Бузовська

З наказом ознайомлені:

Осетрова С. М.

Батраченко Б. А.

Арнаутова Н. О.

Горбань С. В.

Манишева Н. М.

Скрипка Ю. С.

Строкіна Л. М.

Гонтар Н. А.

Бережна Ю. І.

Голобридько О. П.

Матюшенко О. О.

Пєтухова О. Г.

Кощей А. В.

Сахарова О. Є.

Борисова Г. Є.

Кощій О. А.

Чеботар С. С.

Юхта К. В.

Скоробагатько М. Л.

Світличний Є. С.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
1
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!