Учнівський навчальний проект з зарубіжньої літераткри

Зарубіжна література

Для кого: 8 Клас

03.04.2021

125

0

0

Опис документу:
Учнівський навчальний проект з зарубіжньої літераткри презентація створена у 2021 році на 7 слайді презентація на тему (Сент-Екзюпері, Антуан де.) у презентації розповідається про письменика де він народився про його Авіакатастрофу презентація з відеом на 4тому слайді.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Сент-Екзюпері, Антуан де.
Слайд № 1

Сент-Екзюпері, Антуан де.

Антуан де Сент-Екзюпері — письменник, ім'я якого знає кожен, хто знайомий з книгою «Маленький принц». Біографія автора незабутнього твору сповнена ...
Слайд № 2

Антуан де Сент-Екзюпері — письменник, ім'я якого знає кожен, хто знайомий з книгою «Маленький принц». Біографія автора незабутнього твору сповнена неймовірних подій і збігів, адже його основна діяльність була пов'язана з авіацією. Біографія.

Повне ім'я літератора — Антуан Марі Жан-Батист Роже де Сент-Екзюпері. У дитинстві хлопчика звали Тоні. Він народився 29 червня 1900 року в Ліоні, у...
Слайд № 3

Повне ім'я літератора — Антуан Марі Жан-Батист Роже де Сент-Екзюпері. У дитинстві хлопчика звали Тоні. Він народився 29 червня 1900 року в Ліоні, у сім'ї дворянина, і був 3-ю дитиною з 5 дітей. Глава сімейства помер, коли маленькому Тоні було 4 роки. Сім'я залишилася без засобів і переїхала до тітки, яка мешкала на площі Белькур. Грошей катастрофічно не вистачало, але це компенсувалося дружбою між братами і сестрами. Особливо близький Антуан був із братом Франсуа. Дитинство і юність.

Авіакатастрофа Сент-Екзюпері, Антуан де.
Слайд № 4

Авіакатастрофа Сент-Екзюпері, Антуан де.

Цікаві факти про Сент-Екзюпері, Антуан де.
Слайд № 5

Цікаві факти про Сент-Екзюпері, Антуан де.

1. Знаменитий французький письменник, поет і льотчик Антуан де Сент-Екзюпері був дуже обдарованою особистістю в самих різних областях 2. Крім «Мале...
Слайд № 6

1. Знаменитий французький письменник, поет і льотчик Антуан де Сент-Екзюпері був дуже обдарованою особистістю в самих різних областях 2. Крім «Маленького принца» з-під його пера вийшли й інші твори, не менш значимі або захоплюючі, хоча більшості читачів він знайомий саме завдяки цій книзі. 3. За своє життя Екзюпері створив чимало літературних шедеврів, які по праву визнані надбанням світової культурної спадщини. 4. Його твори просякнуті дитячими щирими почуттями, радістю і веселощами. За це «Маленького принца» обожнюють і діти, і дорослі різних поколінь. 5. Всього Антуан де Сент-Екзюпері написав 7 великих робіт та 15 малих.

Дякую за увагу!!!
Слайд № 7

Дякую за увагу!!!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.