Учнівський навчальний проект з математики

Математика

Для кого: 8 Клас

31.12.2020

228

4

0

Опис документу:
Учнівський навчальний проект з математики у презентації розповідається про пори року 1 пора року "Осінь" 2 пора року "Зима" 3 пора року "Весня" 4 пора року "Літо" презентація ствоорена у 2020 році преентація дуже цікава.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Пори року.
Слайд № 1

Пори року.

Осінь.
Слайд № 2

Осінь.

5 фактів про Осінь. Багато павутиння — на довгу суху осінь. Осінній іній — на суху й сонячну погоду. Восени листопад швидко минув — чекай суворої з...
Слайд № 3

5 фактів про Осінь. Багато павутиння — на довгу суху осінь. Осінній іній — на суху й сонячну погоду. Восени листопад швидко минув — чекай суворої зими. Горобина вродила рясно — осінь буде дощова, а зима морозна. Грім у вересні віщує теплу осінь.

Зима.
Слайд № 4

Зима.

5 фактів про Зиму. Вітер у січні зі сходу несе добру погоду. Вітер узимку повіяв з півночі — на великий холод. Ворона сидить уранці на верховітті і...
Слайд № 5

5 фактів про Зиму. Вітер у січні зі сходу несе добру погоду. Вітер узимку повіяв з півночі — на великий холод. Ворона сидить уранці на верховітті і каркає — на завірюху. Горобці ховаються у хмиз — на мороз або перед завірюхою. Грім узимку — на сильні морози, блискавка — на бурю.

Весна.
Слайд № 6

Весна.

5 фактів про Весну. Навесні діти ростуть втричі швидше, ніж з серпня по грудень. Найпершою, навесні, зацвітає японська сакура (вишня). Зозулі повер...
Слайд № 7

5 фактів про Весну. Навесні діти ростуть втричі швидше, ніж з серпня по грудень. Найпершою, навесні, зацвітає японська сакура (вишня). Зозулі повертаються в нашу країну в середині квітня. Наші предки вважали появу цієї птиці символом весни. 20 березня - день весняного рівнодення. У цей день на Землі настає астрономічна весна.  Найбільша кількість торнадо спостерігається саме навесні.

Літо.
Слайд № 8

Літо.

5 фактів про літо. Людський організм при сухому повітрі може витримати температуру +71° С протягом однієї години, +82 ° С – 49 хвилин, +93° С – 33 ...
Слайд № 9

5 фактів про літо. Людський організм при сухому повітрі може витримати температуру +71° С протягом однієї години, +82 ° С – 49 хвилин, +93° С – 33 хвилини, а +104° С – 26 хвилин. Експериментаторами теоретично припущено, що гранична температура, при якій людина ще в змозі дихати становить +116 ° С У воді переносити високу температуру людині значно складніше. Максимально допустимий поріг становить 70° С. Притемипературінавколшньогосередовища 37-39° С організм випаровує в годину близько 0,3 літра поту, а коли температурна шкала перевалює позначку за 40 – один-два літри Чоловіче населення потіє на 40% інтенсивніше, ніж жінки. Жінки в середньомупереносятьжарку погоду трохи гірше за чоловіків, черезпідвищеннийвміст в жіночому тілі жиру. Підшкірний жир має недостатню кількість кровоносних судин і не дозволяє крові віддати в навколишній простір надлишкове тепло організму.

Дякую за увагу!!!
Слайд № 10

Дякую за увагу!!!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.