Учнівський навчальний проект з інфоматики

Інформатика

Для кого: 8 Клас

06.01.2021

166

0

0

Опис документу:
Учнівський навчальний проект з інфоматики преезентація створена у 2020 році у презентації про Новий Рік презентація на 6 слайдів уї розподаєтся презкентації який рік іде ще презентація з музикою презентація цікава.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
З новим роком 2021! Підготував учень 8-А класу Роман Колод
Слайд № 1

З новим роком 2021! Підготував учень 8-А класу Роман Колод

Новий рік, Новий рік! Щастя Вам на цілий рік, Ще здоров’я і добра, Хай святкує вся сім’я! Будьте Ви завжди здорові, Хай пригоди будуть нові, Нові в...
Слайд № 2

Новий рік, Новий рік! Щастя Вам на цілий рік, Ще здоров’я і добра, Хай святкує вся сім’я! Будьте Ви завжди здорові, Хай пригоди будуть нові, Нові враження і люди, Хай цей рік щасливим буде!

Вітаю з Новим роком! Бажаю, щоб 2021-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх с...
Слайд № 3

Вітаю з Новим роком! Бажаю, щоб 2021-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах Вас супроводжує удача! Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов'язково збудеться!

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах...
Слайд № 4

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.

З Новим роком!
Слайд № 5

З Новим роком!

Веселих свят
Слайд № 6

Веселих свят

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.