Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 10:00
онлайн-конференція:
«
«Психологічний супровід учасників освітнього процесу під час війни в Україні: результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Просвітницькі програми»
»
Взяти участь Всі події

УЧНІВСЬКИЙ ПРОЄКТ. Презентація "ЛЕПБУК. Тварини рідного краю.БДЖОЛА" (варіант 1)

rar

Лепбук

Для кого: 1 Клас

21.05.2022

196

12

0

Вміст матеріалу:

rar
ЛЕПБУК. Тварини рідного краю. БДЖОЛА.rar
54,4 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Пропоную колегам для перегляду зразки учнівських проєктів учнів "Лепбук. Тварини рідного краю. БДЖОЛА". Звичайно, є роботи, вищі за рівнем змістовності та виконання. Але хочу зауважити, ці лепбуки робили першокласники. В умовах карантину при військовому положенні в країні. Вони знайшли в цей нелегкий час бажання та можливість творчо попрацювати. Судити суворо, звичайно, я не забороню. Але все ж-таки подивіться на доробки дітей 7 років. Я надавала консультацію щодо добору матеріала, правил оформлення проєктів, допомагала розмістити матеріали у презентації. Але лепбуки учні робили самостійно. Горжусь ними!