Твори про тварин

Опис документу:
Зразки творів-описів тварин для уроків розвитку мовлення

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ТВОРИ ПРО ТВАРИН

Кошеня

Весна. Ранок. Ласкаві промінці сонця зазирнули у віконце та цим самим змусили мене прокинутися. Попереду на мене чекав звичайний суботній день. Мої господарі залишилися вдома, і тому приділяли мені більше часу. «Мур-мр-р»,- як же я полюбляю, коли мене гладять, коли зі мною граються. Іноді мені стає дуже прикро та соромно. А інколи я так захоплююся грою, що нічого навколо не помічаю. Випадково дряпаю або боляче кусаю господаря, а він, не розуміючи цього, починає мене сварити або ображається, перестаючи зі мною гратися.

Я інколи не розумію свою господарку. Ось, наприклад, вона вдень повісила чорні речі на стілець перед тим, як кудись іти, і я просто ліг на них, щоб зігріти їх, і хазяйці не було б у них прохолодно. Вона чомусь знову почала мене сварити. Я не розумію: «За що?»

Сьогодні мене вирішили покупати, знаючи, що я ненавиджу та боюся води. Мені дуже подобається ходити з чистою м`якою шерстю (саме тому я постійно вмиваюся), але я не готов на такі жертви, заради краси. Але й це не найстрашніше. Найбільше я боюся пилососа – це таке велике, майже як я, чудовисько, яке дуже голосно ричить, напевно хоче мене зїсти. А коли я від нього заховався, господарі почали сміятися. Невже це справді смішно, я ж його справді боюся. Саме так минув звичайний суботній день звичайного маленького кошеняти.

Таня Аліта

Улюблене щуреня

У дитинстві в мене було чотири маленьких щуреняти. Я дуже їх любила. Першою була Машка. Ніколи не забуду її - біленьку, пухнасту, із червоними оченятами. Купили ми в зоомагазині її ще зовсім крихіткою. Увесь тиждень я доглядала тваринку, підгодовувала молоком та бананами, щоб набралася сили. Кожного дня Машка спала в мене на руці, вечорами я виносила її на вулицю, щоб та поїла травички. Вона стала для мене рідною за ці, майже, три роки. Її обожнювали й батьки, і друзі. Машка була моєю найкращою подругою. Я розповідала їй будь-що, а вона так дивно блимала очицями. Коли мені сумно було, я завжди брала її на руки. Машка слухала та облизувала мої пальці, заспокоюючи мене. Найбільше їй подобалося плавати в теплій воді та їсти свіже мясо або рибу. Вона брала ласощі лапками та смакувала.

Дуже цікаво було спостерігати за щуреням, особливо коли воно починало митись і вичищати своє білосніжне хутро та довгий хвостик. Кожний ранок Машки починався з умивання. Вона підбігала до води, набирала швидко лапкою й мила мордочку та вуха. Потім смачно снідала, а далі стрибала, розважаючись, по просторій клітці. Я ніколи не забуду мою рідну Машку – найкраще створіння у світі. Валя Полуда

Найкращий охоронець

Недарма кажуть, що собака – друг людини. Я погоджуюся з цим висловом.

З раннього дитинства ми мріємо мати якусь тваринку. На світі існує багато цікавих істот, але, на мою думку, собаки найвідданіші. Для мене щастя повертатися до рідного дому, коли на порозі зустрічає сімейний улюбленець. Його очі, ніби ґудзики, завжди сяють. Собаці притаманні такі риси: відданість, спритність, вірність, виносливість. На неї можна покластися, не боятися залишати дім без нагляду. Пес – це найкращий охоронець оселі. Деякі люди не цінують тварин, знущаються з них. Це є великим гріхом. Собаки заслуговують шанобливого до себе ставлення. Бережіть їх!

Марина Тесленко

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
4
міс.
0
3
дн.
1
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!