У даній роботі я використовую моделі змішаного навчання, тому що, змішане навчання це:
--персоналізація ( урахування індивідуальних потреб кожного учня);
--майстерність, як у кунг-фу ( рух вперед не за графіком, а за готовністю);
--чіткість і зрозумілість вимог, строків;
--компетенції учня, які базуються на самоорганізації та самоосвіті;
--тісні людські стосунки, спільна робота.



















































