Взяти участь
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень 2.0».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
1400 грн
290 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №ZC026197
За публікацію цієї методичної розробки Діденко Людмила Миколаївна отримав(ла) свідоцтво №ZC026197
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Перегляд
матеріалу
Отримати код

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ

Рідна мова – це не лише засіб спілкування, а це саме життя, найяскравіший прояв національного буття народу, його єдина універсальна скарбниця духовних надбань, це самобутній спосіб мислення, оригінальний засіб пізнання дійсності, творчості народу. К.Д.Ушинський у своїй знаменитій праці «Рідне слово» назвав рідну материнську мову «незвичайним педагогом», «великим народним педагогом». Цілком природно, що у становленні свідомого громадянина України могутнім вихователем є рідна українська мова.

Давно вже підтверджено, що тільки рідна мова приносить державі найсильніші патріотичні характери. Без добре виробленої рідної мови нема нації, а без свідомої нації – нема державності, як найвищої громадської організації, в якій особистість отримує найповнішу можливість всебічного розвитку і виявлення, тому і тема, над якою працюю, звучить так: «Вироблення навичок грамотного письма, логічного мислення та зв’язного мовлення як основа виховання свідомого громадянина України».У Національній доктрині розвитку освіти України в XXI столітті зазначається, що основна мета сучасної української системи освіти — створити умови для розвитку і самореалізації кожної особистості як громадянина України, сформувати покоління, здатне навчатися впродовж життя. Метою вивчення рідної мови в середній школі є підготовка грамотних, освічених людей, які володіють уміннями й навичками, вільно, комунікативно виправдано користуватися мовними засобами рідної мови.

Тому на кожному уроці ставлю перед собою завдання: відшукати ті оптимальні методи й засоби навчання, які забезпечили б високий рівень знань, сприяли формуванню свідомого громадянина України.

Отже , найважливішим є те, щоб людина володіла комунікативними вміннями, могла точно передати свою думку, вміла спілкуватися. Тому, викладаючи рідну мову, слід дбати не стільки про засвоєння граматичних правил, скільки про те, щоб формувати особистість, яка б володіла вмінням вільно, виправдано користуватися мовними засобами, була високорозвиненою інтелектуальною особистістю.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Виступ
 • Додано
  28.02.2018
 • Розділ
  Українська мова
 • Тип
  Конспект
 • Переглядів
  142
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  ZC026197
 • Вподобань
  0
Курс:«Інтернет-ресурси для опитування і тестування»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1000 грн
249 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №ZC026197
За публікацію цієї методичної розробки Діденко Людмила Миколаївна отримав(ла) свідоцтво №ZC026197
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Зима – 2018-2019»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти