і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Турнір знавців інформатики

Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі Blogger»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
1800 грн
540 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №RV181752
За публікацію цієї методичної розробки Говоруха Ірина Анатоліївна отримав(ла) свідоцтво №RV181752
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Турнір знавців інформатики

Слайд № 2

Мета заходу: навчальна –в ході заходу повторити основні поняття з курсу інформатики, закріпити вміння та навички розв’язування задач; виховна – формувати пізнавальний інтерес до інформатики, поведінку на змаганнях, виховувати почуття «ліктя»; розвиваюча – розвивати пізнавальну зацікавленість, уміння чітко формулювати думку. Форма заходу: турнір.

Слайд № 3

Нумо проводити турнір !!!

Слайд № 4

Конкурс – розминка Потрібно доповнити слова зі списку. (1 бал за кожну правильну відповідь)

Слайд № 5

Компакт Материнська Web Текстовий Центральний Головне Операційна Діалогове Антивірусна Абсолютна Кореневий Командна Комунікаційні База Електронна Оперативна Жорсткий Робочий Лазерний диск сторінка редактор система даних пошта пам’ять диск стіл принтер плата Повне мережі строчка ім’я файла каталог адреса комірки програма вікно меню мікропроцесор

Слайд № 6

2. Конкурс капітанів Дати відповіді на запитання (2 бали за кожну правильну відповідь капітана, відповідь команди – 0,5 балів)

Слайд № 7

2) Що таке комп′ютерний вірус? 1) Що таке алгоритм? 3) Що таке біт? 4) Що таке архівація? 5) Що таке драйвер? 6) Що таке системний диск? 7) Що таке программа? 8) Що таке сканер? 9) Що таке файл? 10) Що таке каталог?

Слайд № 8

3. Конкурс – відгадай лото Команди отримують лото-картку. У кожну комірку картки потрібно вписати запитання, відповідь на яке міститься в цій комірці.

Слайд № 9

2. Готова формула, яка вмонтована в табличний процесор 1. Вираз або рівняння, яке створює сам користувач для виконання обчислень у робочих листах. 3. Адреса комірки, яка не змінюється незалежно від того, з якого місця комірки посилаються на дану таблицю. 4. Комірка, на якій знаходиться табличний курсор. 5. Графічне подання даних, які містяться в комірках ЕТ. 6. Адреса, яка встановлює адресу комірки в таблиці залежно віл місця розташування формули, в якій ця команда використовується як операнд.

Слайд № 10

8. Вертикальна полоска таблиці. 7. Основні елементи електронної таблиці. 9. Прямокутник в таблиці, що задається адресою лівої верхньої та правої нижньої комірок. 10. Розрахунок у фінансових операціях; статистична обробка даних; інженерні розрахунки. 11. Формування ЕТ; керування обчисленнями; графічний режим; обробка стовпців і рядків таблиці як бази даних. 12. Документ Excel, що складається з окремих робочих аркушів.

Слайд № 11

4. Конкурс програмістів Команди виділяють для цього завдання делегатів.

Слайд № 12

Когда роняет чашку гость, Не бейте гостя в лоб. Другую чашку дайте, пусть Он пьет спокойно чай. Когда и эту чашку гость Уронит со стола В стакан налейте чай ему И пусть спокойно пьет. Когда же всю посуду гость В квартире перебьет, Придется сладкий чай налить За шиворот ему.

Слайд № 13

Блок - схема

Слайд № 14

5. Конкурс – кросворд. Хто швидше відгадає кросворд. (максимум 5 балів)

Слайд № 15

Дискова операційна система. Блок ЕОМ, в якому розміщується центральний мікропроцессор, внутрішня пам’ять. Пристрій, який відображає текстову та графічну інформацію. Програма, або організована сукупність даних. Вводить у комп’ютер графічні об’єкти Буває гнучкий, оптичний.

Слайд № 16

Слайд № 17

6. Конкурс перевтілювачів За допомогою пантоміми треба зобразити. (Максимальна кількість балів – 3 за кожне завдання).

Слайд № 18

Підведення підсумків турніру!!!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

 • Додано
  25.02.2018
 • Розділ
  Інформатика
 • Клас
  11 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  3396
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  1
 • Номер матеріала
  RV181752
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти