Життя дається людині лише один раз і кожній — своє. Яким би воно не було — тривалим чи ні, сповненим непересічних подій чи звичним, тобто «як у всіх», воно однаково цінне. Не можна прожити двічі, не можна ані повернутися в минуле, ані застрибнути в майбутнє. Тільки сама людина може визначити, як вона розпоряджатиметься своїм безцінним даром — життям, і лише вона відповідальна за свій життєвий вибір та його наслідки.






















