Цікава гра "Питання-відповідь". Показані не всі питання/відповіді.Показано лише деяку частину. Роздруковуємо матеріал та розрізаємо для гри.Двоє учасників одночасно тягнуть листочки.Один тягне питання, а інший - відповідь. Дуже смішно виходить та цікаво.
