Міжнародний день жінок і дівчат в науці: Свято було засноване за ініціативи ООН, щоб показати людям, що жінки та дівчата можуть займатися наукою не гірше за чоловіків. Згадки про жінок в науці показують, що в давні часи вони були добре освічені і дуже часто присвячували себе медицині, філософії чи іншим гуманітарним сферам. Однак були і такі як Гепатія Александрійська, яка жила в IV – V століттях, займалася астрономією та математикою, винайшла астролябію, дистилятор та принцип бульбашкового ефекту.











