Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

Тривалості нот. Музична грамота в початковій школі

Музика

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас

12.06.2020

512

14

0

Опис документу:
Дидактичний матеріал на тему "Тривалості нот" для уроку музики в молодшій школі з різнобарвний ілюстраціями та поясненнями. Можна роздрукувати зображення на великому листі для наочності. Якщо корисно - буду вдячна за лайк!
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тривалість – це довжина звучання ноти. Тривалість звука вимірюється шляхом рівномірного відрахування. За основу взято найдовшу в сучасній музиці тривалість – цілу, та шляхом поділу її та кожної наступної на два, утворюють інші тривалості – коротші. За тривалістю ноти називають: ціла нота, полвина нота, четвертна нота восьма нота, шістнадцята нота і т..

Ціла нота – виглядає як незамальована основа.

Рахується – «1-і-2-і-3-і-4-і»

Половинка – виглядає як незамальована основа зі штилем. Рахується – «1-і-2-і»

Четвертна нота – виглядає як замальована основа зі штилем. Рахується – «1-і»

Восьма нота – виглядає як замальована основа зі штилем та хвостиком, існує ще інший запис декількох восьмих підряд – об'єднаних ребром.

Рахується – «раз», або «і»

Шістнадцята нота – виглядає як замальована основа зі штилем та двома хвостиками. Інший запис декількох шістнадцятих підряд – об'єднаних двома ребрами. Рахується – «та»
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.