і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів
Предмети »

Тричастинна форма як вираження двох різних станів, настроїв, характе-рів, їх структура.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

УРОК 29 Тема. Тричастинна форма як вираження двох різних станів, настроїв, характерів, їх структура.

Знаки альтерації. Едвард Гріг «Танець Анітри» — слухання. Українська народна пісня «Соловесчку, сватку, сватку» розучування (с. 92-94).

Мета. Ознайомити учнів з музичними творами тричастинної будови; пояснити учням визначення «знаки альтерації»; збагачувати музичні враження від прослуховування українських народних танців; розвивати творчі здібності, виконавські навички; удосконалювати співацькі навички; виховувати естетичний смак, толерантність, милосердя, любов до рідної землі та гордість за неї; засобами української народної творчості виховувати любов до музики, рідного народу.

Методично-дидактичне забезпечення уроку. Музичний інструмент (за наявності — , фортепіано, баян, акордеон), музично-темброві інструменти, програвач, «Хрестоматія» та «Фонохрестоматія» з музики 3 клас.

Хід уроку

І. Організаційна частина.

Доброго ранку! Доброго дня!

Хай плещуть долоньки!

Хай тупають ніжки! Працюють голівки!

Доброго ранку! Доброго дня!

Бажаю вам я здоров’я й добра!

1. Вхід до класу під звучання пісні (за вибором учителя).

2. Музичне привітання.

IV. Повідомлення теми уроку.

1. Робота з підручником, с. 92.

2. Музичний калейдоскоп, с. 93.

3. Музична гра «Ой вийтеся, огірочки» (див. урок № 28).

4. Музична абетка, с. 93.

V. Слухання музики. Едвард Ґріг «Танець Анітри».

1. Загальні відомості про композитора Едвард Гаґеруп Ґріґ (див. урок № 8).

2. Слухання музичного твору.

3. Обговорення.

VI. Фізкультхвилинка.

Цифри

Хід вправи. Стоячи, за інструкціями вчителя виконуємо вправу:

— Зараз ми будемо писати цифри у незвичний спосіб.

Цифру І «пишемо» носом, (кажемо і виконуємо)

цифру 2 — підборіддям,

цифру 3 — правим плечем,

цифру 4 — лівим плечем,

цифру 5 — «пишемо» правим ліктем,

цифру 6 — лівим ліктем,

цифру 7 — правим коліном,

цифру 8 — лівим коліном,

цифру 9 — правою ногою,

а десяточку — «хвостиком».

VII. Вивчення пісні.

Українська народна пісня «Соловеєчку, сватку, сватку» — розучування.

1. Слухання пісні у виконанні вчителя чи фонограми +.

2. Робота над піснею.

VIII. Пізнавальний екскурс в минуле.

1. Аналіз почутого.

2. Цікаві розповіді.

3. Робота в зошиті.

IX. Підсумок уроку. Релаксація.

X. Вихід з класу під звучання пісні (за вибором учителя).

Опис документу:
Ознайомити учнів з музичними творами тричастинної будови; пояснити учням визначення «знаки альтерації»; збагачувати музичні враження від прослуховування українських народних танців

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Географічні задачі»
Довгань Андрій Іванович
36 годин
590 грн
354 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти